Žiadosti o členstvo

No requests were found.
User  
No requests were found.
Showing 0 results.

Web Content Display

Web Content Display

Farnosť sv. Gorazda na Facebooku

Bohoslužby

Bohoslužby

Miesto Pracovný deň Nedeľa
 Katedrála sv. Emeráma (Hrad)  7:30  7:00, 9:00
 Kostol Navštívenia Panny Márie (Kláštor)  6:00, 7:00, 16:15    6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 16:15  
 Kostol sv. Ladislava (Piaristi)    7:00, 12:15pp, 18:00    7:00, 8:30, 10:00, 11:15d, 18:00  
 Kostol sv. Cyrila a Metoda (Mlynárce)    18:00pap  8:00, 10:30  
 Kostol sv. Urbana (Čermáň)    8:00so, 18:00**    8:00, 11:00  
 Kostol Všetkých svätých (Kynek)    18:00š  9:15  
 Kostol sv.Petra a Pavla (Františkáni)    6:30, 18:30    7:00, 8:30, 10:00, 11:30m, 18:30  
 Kostol sv. Martina (Chrenová)    6:30, 17:30    6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 17:30  
 Kostol sv. Urbana (Zobor)    18:00*    8:00, 11:00  
 Kaplnka sv. Vincenta (Marianum Šindolka)    6:25    9:00  
 Kostol sv. Gorazda (Klokočina)    6:30, 18:00 (Z), 18:30 (L)      6:30, 8:00, 10:30, 11:15d, 18:00  
 Kostol Nanebovzatia Panny Márie (Kalvária)    6:30, 18:00    7:00, 9:00, 10:30d

 

 pap - pondelok a piatok  š - štvrtok a prvý piatok d - detská sv. omša
 pp - pondelok - piatok * - utorok-sobota m - v maďarskom jazyku
 so - sobota ** - utorok-piatok (Z) - zimný čas, (L) - letný čas

Web Content Display

Upratovanie kostola sv. Gorazda

Skupina:   Mená členov:
1.   Imreová, Mrázová, Sedláková, Velčicová, Vašková
2.   Červeňanská, Gendiarová, Klačková, Žitná, Kováčová H., Krajčovičová, Macurová, Rajčaniová
3.   Blaškovičová, Bridová, Cifrová, Duchoňová, Gubáňová, Kováčová A., Vencelová
4.   Boldišová, Hollý D., Slobodová, Pechová L., Majerech J., Jenis M., Žibeková N.
5.   Moravčíková, Bebjak, Bebjakokvá, Maťová, Žilecká, Szárazová, Daňová
6.   Bakitová, Bóriková,  Galbavá, Hlavajová, Latečková I., Latečková A.
7.   Bártová, Levická, Matušková, Škodáková, Liková P., Liková N., Béderová
8.   Ďatková, Jančo, Jančová, Pechová J., Skřivaňová, Zelenajová
9.   Bečárová, Budinská,  Hačková, Kupková, Mlyneková, Slamková, Lenčešová
10.   Brázdilová T., Brázdilová D., Gedayová, Srnková, Šelméciová, Rafajová, Mankovecká


- upratovanie sa koná pondelok a piatok po večernej svätej omši